Yeni sevgilisini överken eski kocası Bülent Şakrak'a gönderme yaptı!

Oğlunun babası Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandıran Ceyda Düvenci, kısa bir süre önce Güçlü Mete ile yeni bir aşka yelken açtı. Magazin gündemine sık sık gelen Ceyda Düvenci sosyal medyada yine rahat durmadı.

Yeni sevgilisini överken eski kocası Bülent Şakrak'a gönderme yaptı!

Ceyda Düvenci, kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl tek celsede bitirdi. Boşanmanın ardından ihanet iddiaları gündeme geldi.

Bülent Şakrak boşanmanın ardından yeni bir ilişkiye yelken açarken Ceyda Düvenci'nin adı da ünlü radyocu Mete Güçlü ile aşk iddialarına karıştı ve çift birlikte görüntülenerek aşklarını ilan ettiler.

O SÖZLERİ PAYLAŞTI

Her fırsatta sosyal medya üzerinden yeni sevgilisine olan aşkını ilan eden Ceyda Düvenci bu defa son paylaşımıyla dikkat çekti. Düvenci 'Güvenmek sevmekten daha değerli, zamanla anlarsın' sözünü alıntılayıp 'ikisi birden bulununca off oluyormuş' notunu düştü.

Yeni sevgilisini överken eski kocası Bülent Şakrak'a gönderme yaptı! - Resim : 1

ESKİ KOCASINA OLAY GÖNDERME

Ünlü isim bu paylaşımı yeni sevgilisi Güçlü Mete'ye övgü olarak algılanırken eski kocası Bülent Şakrak'a gönderme olarak algılandı. Sosyal medyada ise; 'Ne zaman bitecek laf sokmaları?' gibi yorumlar yapıldı.