Modacı Tolga Çam, tekne sahiplerini darp etti

Modacı Tolga Çam, tatilde Göcek'te tekne turuna çıktı. Ancak bir haftanın sonunda turun sahipleriyle yumruk yumruğa kavga etti.

Modacı Tolga Çam, tekne sahiplerini darp etti

Sabah'tan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre, bir haftalık tatili boyunca tekneyle gittiği her koyu beğenmeyen ve sürekli kapris yapan Çam sonunda turun sahiplerine ağır sözler söyledi. Bu sert konuşmaların ardından olay kavgaya taşındı.

Bayram tatiliyle başlayan haftanın sonlarına doğru Çam, tekne sahiplerine küfrederek olayı başlattı.

Bu durum karşısında arbede çıktı. Çam ve ailesi, Gulet charter tekne sahiplerini darp etti.

Teknenin sahibi Neslihan Kasapoğlu'nun oldukça zor anlar yaşadığı ve sahil güvenlikten yardım istediği öğrenildi. Kasapoğlu'nun kızı ise yaşananları sosyal medyada paylaşarak gündeme taşıdı.

Çam'ın ailesinden olan bazı kişiler ise Kasapoğlu'nu öldürmekle tehdit etti.

Ünlü modacı Tolga Çam ise iddialar üzerine yaptığı açıklamada, “Yaşadığım bir anlaşmazlık çarptırıldı. Kaptanla aramızda yaşanan olayın mağduru tarafım ve ailemdir. Şiddet olayı söz konusu değildir. Bir takım maddi menfaatler elde edilme amacı taşıyan bu spekülasyonun ve iftiraların adaletin önünde aydınlığa kavuşacağına olan inancım tamdır. Nezarethanede kalan ve adli işlem yürütülen, ciddi derecede aleyhine para cezası kesilen ise diğer taraftır” dedi.